• Detail firmy

Josef Vrhel

Základní popis

V naší nabídce je pokládka koberců, PVC, plovoucích podlah a lištování. Zajistíme také vyrovnání podlah, demontáž a likvidaci stávající krytiny. Zaměření, rozpočet a poradenská činnost zdarma.

Adresa

Zrzavého 1080/6
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65423089
  • Služby

Výrobky, činnosti

pokládka podlahových krytin

pokládka koberců, PVC, plovoucích podlah a lištování. Zajistíme také vyrovnání podlah, demontáž a likvidaci stávající krytiny.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 309 576
Mobil: +420 604 791 075
E-mail: info@pokladanikobercu.cz
WWW: www.pokladanikobercu.cz

Kontaktní osoba

Josef Vrhel - Majitel

Další firmy v oboru

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.