• Detail firmy

Josef Vojáček

Základní popis

Nabídka půdních vestaveb, plovoucích podlah, zateplování domů, fasád či obkladů a dlažeb. Provádění malířských, pomocných i úklidových prací.

Adresa

Kluky, Olšany 24
286 01 Olšany

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70849919

Výrobky, činnosti

Nabídka půdních vestaveb, plovoucích podlah

Nabídka půdních vestaveb, plovoucích podlah, zateplování domů, fasád či obkladů a dlažeb. Provádění malířských, pomocných i úklidových prací.

Kontaktní údaje

E-mail: josevoj@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Vojáček - Majitel

Mobil: +420 724 107 974

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.