• Detail firmy

Josef Víšek

Základní popis

Provoz truhlářství a podlahářství. Vyrábíme skříně, dveře, kuchyně, koupelnový nábytek, dětské pokoje či schody. Nabídka pokládání plovoucích podlah.

Adresa

Kynice 27
584 01 Kynice

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76624901

Výrobky, činnosti

Truhlářství a podlahářství. Vyrábíme skříně,dveře

Provoz truhlářství a podlahářství. Vyrábíme skříně, dveře, kuchyně, koupelnový nábytek, dětské pokoje či schody. Nabídka pokládání plovoucích podlah.

Kontaktní údaje

E-mail: pepicek.vis@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvivisek.xf.cz

Kontaktní osoba

Josef Víšek - Majitel

Mobil: +420 605 700 735
Další firmy v oboru

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.