• Detail firmy

Josef Vintr

Základní popis

Provádíme výrobu umělecko-řemeslných štukatérských prvků, renovaci fasád, interiérů i celkové rekonstrukce historických a památkových objektů.

Adresa

Ovocná 65/2
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62515942
DIČ:  CZ7706141729
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Štukatérství

Od roku 1995, kdy jsme obdrželi živnostenské oprávnění, se snažíme žít řemeslem. V duchu starých mistrů řemesel. Naši tvorbu můžete vidět v řadě měst, nejvíce však v Jižních Čechách, především v Táboře a okolí.

Kontaktní údaje

E-mail: pepaztabora@seznam.cz
WWW: www.stukvintr.cz

Kontaktní osoba

Josef Vintr - Majitel

Mobil: +420 605 762 032
E-mail: pepaztabora@seznam.cz
Další firmy v oboru

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.

Martin Mára - Strojní omítání

Provádíme kompletní stavební práce se specializací na strojové omítání. Realizujeme betonové podlahy včetně anhydritů. Montujeme zateplovací systémy.