• Detail firmy

Josef Veselý

Základní popis

Zajišťujeme grafické návrhy, sazby a zajištění výroby tiskovin, typografické práce, úpravy a retuše fotografií, návrhy i zpracování plotterové grafiky

Adresa

Nebovidy 137
664 48 Nebovidy

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62877194

Výrobky, činnosti

Grafické služby

Zajišťujeme grafické návrhy, sazby a zajištění výroby tiskovin, typografické práce, úpravy a retuše fotografií, návrhy i zpracování plotterové grafiky řezané i tištěné. Nabízíme také technické kreslení. Poskytujeme návrhy propagačních materiálů.

Kontaktní údaje

E-mail: dtp@typodilna.cz
WWW: www.typodilna.cz

Kontaktní osoba

Josef Veselý - Majitel

Mobil: +420 603 911 697
Další firmy v oboru

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.