• Detail firmy

Josef Venský

Základní popis

Provádění oprav a revizí tělocvičného nářadí, zařízení, sportovišť, dětských hřišť a fittcenter. Výroba gumové a lité pryže na dopadové plochy.

Adresa

Hanácká 70/28
751 24 Popovice - Přerov X

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48822612
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádění oprav a revizí

tělocvičného nářadí, zařízení, sportovišť, dětských hřišť a fittcenter.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 209 944
Mobil: +420 603 287 332
E-mail: vensky@seznam.cz
WWW: www.vensky.cz

Kontaktní osoba

Josef Venský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

HASMI s.r.o.

Specializací firmy je lisování technické pryže. Vyrábíme pryžové výlisky do průměru 950 mm. Dodáváme technickou pryž v deskách, rolích i v přířezech, vše dle požadavků zákazníka - zajišťujeme kusovou i sériovou výrobu. Dále provádíme pogumování válců, plochých strojních součástí, lepení za studena speciální otěruvzdornou pryží či vulkanizaci za tepla. Součástí našich služeb je odborné poradenství.

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.