• Detail firmy

Josef Valla - zámečnictví a truhlářství

Základní popis

Zakázková výroba nábytku a bytových doplňků, zejména kuchyní, ložnic, skříní, oken a dveří. Rekonstrukce kuchyňských linek.

Adresa

Hořice na Šumavě 131
382 22 Hořice na Šumavě

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10282891

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku a bytových doplňků.

Rekonstrukce kuchyňských linek.

Kontaktní osoba

Josef Valla - Majitel

Mobil: 607 820 585
Fax: 380 737 151
E-mail: josef.valla@seznam.cz
WWW: www.mujweb.cz/www/truhlarstvi-valla
Další firmy v oboru

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

Truhlářství - Souhrada

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny a jiný bytový nábytek z lamina i masivu. Nabízíme rovněž výrobu venkovního nábytku, schodišť, pergol či zahradních domků.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.