• Detail firmy

Josef Valášek

Základní popis

Provádím elektroinstalace včetně slaboproudých rozvodů. Revize elektrických zařízení a hromosvodů, elektrických spotřebičů a strojů. To vše i v prostorech s prostředím s nebezpečím výbuchu.

Adresa

Bělehradská 292
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61228320

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: elektro.valasek@seznam.cz
WWW: elektrovalasek.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Josef Valášek - Majitel

Mobil: +420 723 077 150
E-mail: elektro.valasek@seznam.cz
WWW: www.elektrovalasek.kvalitne.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

Pavel Zouhar - Elektroinstalace

Specializujeme se na kompletní realizací elektro rozvodů. Zajišťujeme elektroinstalační práce menšího i většího rozsahu. Provádíme přípravu pro slaboproudé rozvody STA, internet - zatrubkování a další.