• Detail firmy

Josef Tipta

Základní popis

Poskytujeme levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro dělnické profese. 42 lůžek na 3 lůžkových pokojích s ledničkou. Možnost zapůjčení TV v ceně ubytování. WC + koupelna + kuchyň na patře. V přízemí je restaurace s možností stravování do 22 hod.

Adresa

Na paloučku 223/11
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68362323

Výrobky, činnosti

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování.

42 lůžek na 3 lůžkových pokojích s ledničkou. Možnost zapůjčení TV v ceně ubytování.

Kontaktní osoba

Josef Tipta - Majitel

Mobil: 721 942 425
E-mail: tipta.milan@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.