• Detail firmy

Josef Tělupil

Základní popis

Velkoformátový tisk a tisk samolepek s obřezem, reklamní štíty a tabule, banery, reklamní polepy aut, motocyklů. Výroba razítek, příprava reklamní prezentace firem, tiskové materiály (letáky, vizitky,...)

Adresa

Kozinova 12
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15390535
DIČ:  CZ-6206180497
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Velkoformátový tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 412 370
Mobil: +420 603 874 475
Fax: +420 583 412 370
E-mail: joseftelupil@seznam.cz
E-mail: skriptstudio@iol.cz

Kontaktní osoba

Josef Tělupil - Majitel

Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.

TISKÁRNA HEMALA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1990. Kromě ofsetového tisku, na který se specializujeme především, provádíme i vysoce kvalitní digitální tisk. Zakázky realizujeme pohotově a rychle, za ty nejlepší ceny. Disponujeme špičkovým technologickým zázemím a kvalifikovanými odborníky se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Objednávejte on-line nonstop a využijte náš on-line kalkulátor ceny.