• Detail firmy

Josef Szotkowski

Základní popis

Nabídka ubytování v v nově vybudovaném apartmánu, který se nachází v rodinném domě. Dále v zimě se lze věnovat sjezdovému lyžování, v letních měsících je nabídka ski-areálu ještě bohatší – bobová dráha, lanové centrum, dětské lanové centrum, atd...

Adresa

Mosty u Jablunkova 53
739 98 Mosty u Jablunkova

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65492587
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka kvalitní ubytování v nově vybudovaném apartmánu, který se nachází v rodinném domě v centru obce Mosty u Jablunkova.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 802 022 633
Mobil: +420 736 132 032
E-mail: cholda@centrum.cz
WWW: www.privatujasice.cz

Kontaktní osoba

Josef Szotkowski - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.