• Detail firmy

Josef Studený - MOSA

Základní popis

Nabízíme montáž sádrokartonu, tepelné, akustické izolace, podhledy, kazetové (minerální) podhledy, půdní vestavby, příčky, minerální podhled. Nabízíme montáž sádrokartonové konstrukce s funkcí požární ochrany, proti vlhkosti a proti hluku.

Adresa

Jabloňová 685
382 41 Kaplice

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70667462

Výrobky, činnosti

Nabízíme montáž sádrokartonu

Nabízíme montáž sádrokartonu, tepelné, akustické izolace, podhledy, kazetové (minerální) podhledy, půdní vestavby, příčky, minerální podhled.

Kontaktní osoba

Josef Studený - Majitel

Mobil: +420 776 296 733
E-mail: boris.ch@seznam.cz
WWW: www.mo-sa.cz

p. Chaloupka

Mobil: +420 608 954 393

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

KL Beton - Karel Vávra

Provádíme pokládku strojně kladených hlazených betonových podlah. Zabýváme se tlumením kročejového hluku, pokládkou tepelné a kročejové izolace a výztuží betonu vlákny. Používáme osvědčené strojní vybavení. Kontaktujte nás z regionů České Budějovice, Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Vysočina a Plzeň.

DIAMONDCUT - Petr Šleis

Zajišťujeme veškeré stavební práce, realizaci koupelen, rekonstrukce domů i bytů, závlahových systémů, kamenické práce, kovovýrobu, obklady a dlažby.