• Detail firmy

Josef Štěpánek Obkladačské práce Praha

Základní popis

Provádíme odborné obkladačské práce při pokládání keramických obkladů a dlažeb. Specializujeme se na pokládku zejména větších formátů i mozaiky. Realizujeme výřezy, rovné řezy vodou chlazenou pilou s diamantovým kotoučem.

Adresa

Levá 60
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64974162
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vnitřní i venkovní obklady

Provádíme vnitřní i venkovní obklady. Používáme materiály - lepidla a tmely od špičkových firem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 451 590
E-mail: obklady.stepanek@seznam.cz
WWW: www.prace-obkladacske.cz

Kontaktní osoba

Josef Štěpánek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.