• Detail firmy

Josef Srba

Základní popis

Provádění stavebních prací na klíč, půdních vestaveb, nástaveb, rekonstrukcí bytových jader a koupelen, oplocení pozemků. Úpravy a rekultivace zahrad.

Adresa

Kaliště-Poddubí 7
251 65 Kaliště

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13747932
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 814 590
Fax: +420 323 655 625
E-mail: srbastavby@tiscali.cz
WWW: www.srbastavby.sweb.cz

Kontaktní osoba

Josef Srba - Majitel

Mobil: +420 603 543 629
Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.