• Detail firmy

Josef Šoun

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce. Výstavba RD na klíč, základové desky, rekonstrukce bytů, domů, nebyt. prostorů , koupelny, obklady, dflažby, sadrokartony, plovoucí podlahy, malování, opěrné zdi, zamkovaá dlažba, fasady, zateplování, atd

Adresa

Dolanky u Turnova 15
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88206106

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@turnov-stavby.cz
WWW: www.turnov-stavby.cz

Kontaktní osoba

Josef Šoun - Majitel

Mobil: +420 776 609 645
Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.