• Detail firmy

Josef Šmíd

Základní popis

Nabídka vodoinstalatérských a topenářských prací, kompletací zdravotechniky či dodávek materiálu. Zajištění projektových dokumentací a revizí.

Adresa

Buchenwaldská 798/57
360 10 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67095810

Výrobky, činnosti

Nabídka vodoinstalatérských a topenářských prací

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 945 403
E-mail: smidjosef@volny.cz

Kontaktní osoba

Josef Šmíd - Majitel

Mobil: +420 777 945 403
Další firmy v oboru

VOJÁČEK s.r.o.

Zajišťuje veškeré instalatérské práce. Provádíme rovněž servis plynových kotlů a zabýváme se prodejem sanity a dalších výrobků pro oblast voda, topení, plyn. Působíme zejména v Mariánských Lázních a okolí.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.

Petr Dobiáš HURT - výroba ohřívačů

Jsme výrobcem zásobníků a ohřívačů vody - bojlerů, stojatých i ležatých akumulačních nádrží, elektrických akumulačních ohřívačů vody včetně kombinací. Jsme schopni vyrobit akumulační nádrž i zásobník vody na zakázku dle projektu a potřeb zákazníka. Výrobou pokrýváme celou oblast České republiky.