• Detail firmy

Josef Slapar

Základní popis

Výhradní prodejce barev - speciální průmyslové (barvy kovářské, antikorozní, fasádní, barvy do interiérů, ochranu dřeva aj.

Adresa

Tichá 340/15
466 04 Mšeno nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12043249

Výrobky, činnosti

Výhradní prodejce barev

Kontaktní osoba

Josef Slapar - Majitel

Telefon: 483 710 325
Další firmy v oboru

Colorcentrum-Profi

Zabýváme se prodejem a výrobou barev a laků na kov, dřevo a beton. Nabízíme syntetické nátěrové hmoty, pigmentové pasty, pomocné polotovary a rozpouštědla.

CENTRUM SERVIS s.r.o.

Obchodní firma pro sítotisk a tampoprintový tisk, která se zabývá prodejem barev pro sítotisk, tampoprintovú tisk, textilní a digitální tisk. Zajišťujeme výrobu sítotiskových šablon, organizujeme školení a semináře v oblasti sítotisku, tampotlače, chemie a potřebné techniky. Nabízíme servis a profesionální poradenství a také realizujeme prodej tiskařské techniky a zařízení.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).