• Detail firmy

Josef Senčík

Základní popis

Nabízíme služby z oblasti posuzování vlivů na životní prostředí (EIA), hodnocení vlivů na krajinný ráz (KR), biologické hodnocení a hodnocení NATURA 2000. Dále pak dendrologický průzkum a hodnocení dřevin.

Adresa

Průmyslová 465
391 11 Planá nad Lužnicí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67725121
DIČ:  CZ8303181722
  • Služby

Výrobky, činnosti

Průzkumy životního prostředí

- biologické hodnocení, biologický průzkum, ekologické audity, inženýrská geologie, hydrogeologie

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 813 800
E-mail: info@ekologievpraxi.cz
WWW: www.ekologievpraxi.cz

Kontaktní osoba

Mgr. et Mgr. Josef Senčík

Mobil: +420 608 813 800
E-mail: info@ekologievpraxi.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.

LABORATOŘ PÍSEK

Poskytujeme služby akreditované mikrobiologické a chemické laboratoře. Provádíme chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vod, krmiv, kalů, půd, biomasy a dalších. Zajišťujeme svoz vzorků po celém území České republiky.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.