• Detail firmy

JUDr. Josef Seifert, advokát

Základní popis

Všeobecná právní praxe, kde poskytuji právní služby fyzickým i právnickým osobám v oblasti obchodního (včetně práva obchodních společností a družstev), občanského (nájemní a kupní smlouvy spolu s advokátní úschovou), trestního a pracovního práva.

Adresa

Šimkova 1224/2b
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12998729
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obchodní právo

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 440 772
E-mail: seifert@ak-seifert.cz
WWW: www.ak-seifert.cz

Kontaktní osoba

Judr. Josef Seifert - Majitel

Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.