• Detail firmy

Josef Rybnikář

Základní popis

Zabýváme se výrobou a instalací domácího nábytku, kuchyňských linek, pergol, plovoucích a dřevěných podlah, obkladů, plotových polí, střešních podhledů, opravami a úpravami nábytků...

Adresa

Gruntovní 974
739 44 Brušperk

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65179374

Výrobky, činnosti

Truhlářství.

Zabýváme se výrobou a instalací domácího nábytku, kuchyňských linek, pergol, plovoucích a dřevěných podlah, obkladů, plotových polí, střešních podhled

Kontaktní údaje

Mobil: 7 746 367 44.
E-mail: Josef.Rybnikar@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-rybnikar.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Josef Rybnikář . - Jednatel

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.