• Detail firmy

Josef Růžička

Základní popis

Provádíme elektromontáže, instalace, rekonstrukce a opravy veškerých elektrických rozvodů novostaveb, bytových jader, garáží či jiných nebytových prostor. zajištění revizí po dohodě možno domluvit i drobné sádrokartonářské či malířsk

Adresa

3
273 53 Běloky

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74796691
DIČ:  8208280003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

E-mail: pepynos@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Růžička - Majitel

Mobil: 776 867 501
E-mail: pepynos@seznam.cz
Další firmy v oboru

Václav Štěpánek

Naše firma zajišťuje montáže zabezpečovacích systémů, elektroinstalační práce a revize. Dále se věnujeme údržbě zahrad a venkovních prostor.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.