• Detail firmy

Josef Řezníček

Základní popis

Zateplování budov včetně povrchových úprav fasád, dále natěračské, malířské a související činnosti.

Adresa

Zemědělská 1791/5
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13381881
DIČ:  CZ5912300097

Výrobky, činnosti

Malířské práce

-Klihové,disperzní a lazurní malby

Kontaktní údaje

WWW: www.starmal.cz

Kontaktní osoba

Josef Řezníček - Jednatel

Telefon: +420 603 432 037
E-mail: info@starmal.cz
Další firmy v oboru

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

MISTRAL PLUS s.r.o. - prodej a míchání barev

Nabízíme fasádní nátěrové hmoty, probarvené omítkoviny, mozaiky, interiérové barvy, penetrační nátěry, emaily, průmyslové barvy, základní barvy, antikorozní barvy, barvy na neželezné kovy, na radiátory, silicon Thermo, laky, lazury, olejové, podlahové laky, napouštědla na dřevo, impregnace, barvy na okna, ředidla, čističe, odstraňovače starých nátěrů, odrezovače. Jsme partnerská prodejna Dulux.