• Detail firmy

Josef Řezníček

Základní popis

Zateplování budov včetně povrchových úprav fasád, dále natěračské, malířské a související činnosti.

Adresa

Zemědělská 1791/5
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13381881
DIČ:  CZ5912300097

Výrobky, činnosti

Malířské práce

-Klihové,disperzní a lazurní malby

Kontaktní údaje

WWW: www.starmal.cz

Kontaktní osoba

Josef Řezníček - Jednatel

Telefon: +420 603 432 037
E-mail: info@starmal.cz
Další firmy v oboru

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.