• Detail firmy

Josef Prostecký

Základní popis

Zabýváme se výrobou reklamních (informačních) clap rámů a stojanů. Ve stejném sortimentu dodáváme i ultratenké Led světelné clap rámy o velmi nízkém příkonu el. energie. Dále vyrábíme bantamové ráfky pro přívěsné a manipulační vozíky.

Adresa

U libušské sokolovny 1
142 00 Praha 4 - Libuš

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16095855
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Kovovýroba na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 470 322
E-mail: prokompraha@email.cz
WWW: www.prokom-praha.com

Kontaktní osoba

Josef Prostecký - Majitel

Další firmy v oboru

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.

Petr Bocksteffel

Zajišťujeme nonstop pohotovost -zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

Luděk Vozka

Provozuji zámečnictví. Nabízím zakázkovou kovovýrobu, včetně atypické. Specializuji se na výrobu kovových mříží, zábradlí, plotů a dalších zámečnických produktů. Neváhejte mě kontaktovat se svými požadavky!