• Detail firmy

Josef Potěšil

Základní popis

Firma se specializuje na elektronické zabezpečení budov, kanceláří, domů a bytů, perimetrie, domácí telefony a videotelefony, požární signalizace, kamerové okruhy, web kamery, kontrola vstupu a docházky, ochrana zboží, televizní rozvody.

Adresa

U obůrky 5
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42670349
Rok založení:  2005
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Elektronické zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 820 855
Mobil: +420 602 564 561
Fax: +420 568 825 110
E-mail: jopos@jopos.cz
WWW: jopos.cz

Kontaktní osoba

Josef Potěšil - Majitel

Pobočky

ELPOM s.r.o.
U Obůrky 823/5
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů