• Detail firmy

Josef Policar

Základní popis

Potřeby pro kutily, materiál, příslušenství atd.

Adresa

Čajkovského 649/48
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44043554
DIČ:  CZ5808210738

Výrobky, činnosti

Potřeby pro kutily, materiál, příslušenství atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 303 592
E-mail: j.polica@centrum.cz
WWW: www.lumapol.cz

Kontaktní osoba

Josef Policar - Majitel

Telefon: +420 567 303 592
E-mail: j.polica@centrum.cz
Další firmy v oboru

Ivan Zadražil

Zabýváme se prodejem vystřihovánek z papíru. Nabízíme modely hradů, zámků, katedrál, kostelů, muzeí, westernových městeček, doků, heliportů, benzínových stanic, pivovarů, oblékacích panenek a mnoho dalšího. Prodáváme omalovánky a společenské hry. Další naší činnosti je projekce rodinných domů, bytových domů, zemědělských a průmyslových staveb či firemních areálů a rovněž projekce rekonstrukcí.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.