• Detail firmy

Josef Pinc

Základní popis

Prodej krbů, kamen a rekonstrukce teplovzdušných či teplovodních krbů. Montujeme teplovzdušné rozvody i krbové kamna. Prodáváme peletová kamna

Adresa

Háje 78
261 01 Háje

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67740243

Výrobky, činnosti

Nabízíme stavby, prodej a rekonstrukce krbů.

Nabízíme stavby, prodej a rekonstrukce teplovzdušných či teplovodních krbů. Montujeme teplovzdušné rozvody i krbové kamna. Prodáváme peletová kamna a kotle italské značky MCZ. Jsme registrování v programu Zelená úsporám.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 834 765
E-mail: info@krbypinc.cz
WWW: www.mcz-krbykamna.cz

Kontaktní osoba

Josef Pinc - Majitel

Mobil: +420 724 154 864
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.