• Detail firmy

Josef Pavlíček

Základní popis

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce.

Adresa

Háje 193
262 31 Bohostice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71705783

Výrobky, činnosti

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce.

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: pino.19@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Pavlíček - Majitel

Mobil: 732 563 664

Pobočky

MPPD, s.r.o.
Dělostřelecká 295
261 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.