• Detail firmy

Josef Opián

Základní popis

Na základě platných předpisů o požární ochraně provádíme veškeré služby v oblasti požární ochrany. Pomáháme především zaměstnavatelům splnit jejich zákonnou povinnost zajištění PO, ale poskytujeme své služby všem.

Adresa

Václavovická 1077
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74075918

Výrobky, činnosti

Kontroly stavu PO a BOZP

Kontaktní údaje

E-mail: opian@pozarni-revize.cz

Kontaktní osoba

Josef Opián - Majitel

Mobil: +420 774 911 600
E-mail: opian@pozarni-revize.cz
WWW: www.pozarni-revize.cz
Další firmy v oboru

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.