• Detail firmy

Josef Novotný

Základní popis

Zajišťujeme přímý dovoz datových a audio-video kabelů, konektorů a redukcí. Všechny produkty splňují certifikace vyžadované Evropskou unií.

Adresa

Tavolníková 1847/17
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65938640
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme přímý dovoz datových a audio-video kab

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 050 050
E-mail: info@jono.cz
WWW: www.kabely-velkoobchod.cz

Kontaktní osoba

Josef Novotný - Majitel

Další firmy v oboru

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.