• Detail firmy

Josef Ničman

Základní popis

Zpracování a obrábění kovů

Adresa

Červený dvůr 902/6
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14575299
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Zábradlí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 617 730
Mobil: +420 602 746 314
E-mail: nicman.krnov@email.cz
WWW: sweb.cz/kovarstvi

Kontaktní osoba

Josef Ničman - Majitel

Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.