• Detail firmy

Josef Němeček - PODLAHÁŘSTVÍ

Základní popis

Nabízíme podlahářské práce, pokládku podlahových krytin, plovoucí podlahy (laminátové i dřevěné), koberce, PVC, korek, (korkové podlahy). Dodáváme zejména tyto značky: Novilon, Fatra, Kahrs.

Adresa

Jílová 533/10
771 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67737935
DIČ:  CZ7105094843
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Podlahové krytiny

Nabízíme podlahářské práce, pokládku podlahových krytin, plovoucí podlahy (laminátové i dřevěné), koberce, PVC, korek, (korkové podlahy).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 419 968
Mobil: +420 602 560 915
E-mail: josef_nemecek@centrum.cz
E-mail: koukl.podlahy@volny.cz
WWW: www.podlaharstvinemecek.cz
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

PALUBKY KOTEN s.r.o.

Specializujeme se na prodej dřevěného materiálu prvotřídní kvality. Nabízíme obkladové palubky, saunové palubky, materiál na dřevěné terasy, plastové palubky, plošný materiál, palubkové podlahy, hoblovaná prkna, ploty a zábradlí, hoblované a nehoblované řezivo i kompletní zahradní dřevěný nábytek.

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,