• Detail firmy

Josef Mynařík

Základní popis

Květinářství,aranžerské služby pro firmy,dodávka květin a výroba a prodej vín.

Adresa

Pekařská 83
691 44 Lednice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76291103
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Květinářství

ŘEZANÉ KVĚTINY,SUŠENÁ VAZBA,SVATEBNÍ VAZBY,SMUTEČNÍ VAZBA,VELIKONOCE,ADVENTNÍ a VÁNOČNÍ VAZBA,DUŠIČKOVÁ VAZBA,ADVENT,TRUHLÍKY,Aranžerské služby na firmách.

Kontaktní údaje

E-mail: alca.mynarikova@seznam.cz
WWW: www.kvetinarstvilednice.cz

Kontaktní osoba

Josef Mynařík - Majitel

Mobil: +420 603 517 512

Alena Mynaříková - Majitel

Mobil: +420 605 212 010

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

Oldřich Drápal - Výroba a prodej slámového vína

Výrobou a prodejem vína se zabývám již od r. 1980, od r. 2003 vyrábím vína slámová. Výroba slámového vína v té době nebyla u nás příliš známá, objevoval jsem tedy nové možnosti a cesty k neustálému zlepšení kvality. Při výrobě zpracovávám ručně sbírané hrozny od stálých dodavatelů, které po sklizni 4-5 měsíců leží na rákosových roštech a neustále je kontroluji. Vína lahvuji po 2 letech od výroby.

Jaroslava Fadrná - Květinka BELLIS

Květinový servis Brno. Zajišťujeme prodej květin a dodávku květinové výzdoby pro firemní prostory. Nabízíme řezané, pokojové i venkovní květiny, umělé květy, sušené květy, zahradnické substráty, hnojiva, postřiky a přípravky na výživu rostlin. V naší prodejně nalezete rovněž široký sortiment keramických, proutěných a plechových obalů, svíček, aromatických olejů a různé dárkové a dekorační zboží.