• Detail firmy

Josef Muzikant Truhlářství

Základní popis

Výroba nábytku, dveří a zárubní. Nabídka řezbářských a interiérových prací.

Adresa

nám. T. G. Masaryka 97
783 44 Náměšť na Hané

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70032343

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku,dveří a zárubní.

Nabídka řezbářských a interiérových prací.

Kontaktní údaje

Mobil: 605 143 321
E-mail: muzikantjosef@seznam.cz
WWW: www.jm-interier.wz.cz
Další firmy v oboru

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.