• Detail firmy

Josef Moravec

Základní popis

Internetový obchod nabízející více než 300 kvalitních tuzemských i zahraničních vín. Prodáváme doplňky jako stojany, taštičky a obaly.

Adresa

Jažlovická 1333/6
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70127964

Výrobky, činnosti

Víno

Kontaktní údaje

Telefon: info@t abe rna .cz
WWW: www.taberna.cz

Kontaktní osoba

Josef Moravec - Majitel

Mobil: +420 777 303 130
Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Petr Vicena

Sommelierský servis. Pořádání sommelierských kurzů s certifikátem pro pracovníky restaurací a hotelů, obchodníky s vínem, budoucí sommeliery, ale i pro všechny milovníky vína. Prezentační a společenské řízené degustace vín ve vinných sklípcích a vinařstvích.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.