• Detail firmy

Josef Mička

Základní popis

Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní kamionovou autodopravu, kontinentální kombinovanou dopravu plachtovými návěsy a zasílatelství. Provozujeme vlastní sklady o celkové rozloze 3500 m2 s regálovým systémem o kapacitě 2000 paletových míst.

Adresa

Na Vinici 441
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12384941

Výrobky, činnosti

Zasilatelství, mezinárodní zasilatelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 522 439
Telefon: +420 312 522 237
Mobil: +420 602 363 388
E-mail: info@josefmicka.cz
WWW: www.josefmicka.cz

Kontaktní osoba

Josef Mička - Majitel

Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.