• Detail firmy

Josef Mareš

Základní popis

Dodávky a rekonstrukce střech, vikýřů, pergol a altánů. Realizace nástaveb na panelových domech. Poskytování projekce a odborného poradenství.

Adresa

Kožušany-Tážaly-Tážaly 23
783 75 Dub nad Moravou

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64954013

Výrobky, činnosti

Tesařství, pokrývačství a klempířství

Dodávky a rekonstrukce střech, vikýřů, pergol a altánů. Realizace nástaveb na panelových domech. Poskytování projekce a odborného poradenství.

Kontaktní osoba

Josef Mareš - Majitel

Mobil: 604 626 662
E-mail: tesarstviol@seznam.cz
WWW: www.tesarstviol.sweb.cz
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Luděk Tošenovjan

Zajišťujeme rekonstrukce, dodávku a montáž střešních světlíků. Dodáváme bodové, sedlové, obloukové a shedové světlíky. Rekonstruujeme opláštění výrobních hal, prosklené stěny a střešní konstrukce průmyslových objektů. Soustředíme se na Moravskoslezský kraj a okolí.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.