• Detail firmy

Josef Machů

Základní popis

Provádí komplexní dodávky, rekonstrukce, opravy, servis a revize v oboru plynových zařízení, dále i v oboru topenářském a intalatérském. Další specializací jsou kolektory a rekuperace.

Adresa

Benátky 57
570 01 Benátky

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41267826
DIČ:  CZ6707230200
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provádí veškeré instalatérské a topenářské práce - havárie, montáže, drobné opravy a rekonstrukce. Zajišťuje i dodávky materiálu.

Kontaktní údaje

E-mail: pepamachu@email.cz
WWW: instalater-litomysl.xf.cz

Kontaktní osoba

Josef Machů - Majitel

Mobil: +420 732 772 089
Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.