• Detail firmy

Josef Lysák zámečnictví

Základní popis

Provádíme zámečnické práce a svařování nerezové oceli, hliníku a jeho slitin. Výroba a montáže zábradlí, schodů, nádrží a potrubí.

Adresa

Petrov nad Desnou 121
788 16 Sobotín

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65128630
DIČ:  CZ-7610035785

Výrobky, činnosti

zámečnictví

Kontaktní údaje

E-mail: lysak.petrov@seznam.cz
WWW: lysak.webgarden.cz/

Kontaktní osoba

Josef Lysák

Telefon: 777 226 696
E-mail: lysak.petrov@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.