• Detail firmy

Josef Kupka

Základní popis

Provádíme montáž, servis satelitních a pozemních antén. Rekonstrukce kompletních rozvodů. Prodej satelitních příjimačů a karet (skylink, freesat).

Adresa

Ostřešany 60
530 02 Ostřešany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75435373
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis, montáž satelitních a pozemních antén.

Kontaktní údaje

E-mail: anteny.kupka@gmail.com
WWW: anteny-kupka.webnode.cz

Kontaktní osoba

Josef Kupka - Majitel

Mobil: +420 724 240 495
E-mail: anteny.kupka@gmail.com
Další firmy v oboru

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.