• Detail firmy

Josef Kula

Základní popis

Kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu provádíme práce ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky. Na trhu působíme více než 16 let. Výškové práce jsme schopni zrealizovat v rámci celé ČR, v libovolnou roční dobu.Provádíme práce ve výškác

Adresa

Komenského 373
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62879570

Výrobky, činnosti

Provádíme práce ve výškách pomocí horolezecké

Kontaktní údaje

E-mail: josef.kula@email.cz
E-mail: josef.kula@email.cz
WWW: www.pepakula.cz
WWW: www.pepakula.cz

Kontaktní osoba

Josef Kula - Jednatel

Mobil: 607 656 447
E-mail: josef.kula@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Stálá čistota

Provádíme úklidové a čistící služby v Brně a okolí. Profesionálně uklidíme byt, dům, kancelář či jiné prostory. Jsme zaměřeni na čištění koberců, sedacích souprav, matrací, židlí apod. a čištění automobilů, k čemuž využíváme účinné prostředky a nanotechnologie.