• Detail firmy

Josef Kučera

Základní popis

Nabízíme vám celoroční ubytování v jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Prostorný apartmán se nachází v prvním patře zrekonstruované prvorepublikové vily. K dispozici máte celé jedno podlaží s vlastním vchodem.

Adresa

Rooseveltova 1428
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73585025
DIČ:  CZ7009153602
  • Služby

Výrobky, činnosti

Apartmán Kučerovi

Rádi bychom vám nabídli ubytování v našem rodinném apartmánu, který se nalézá v centru překrásného historického města - Dvůr Králové nad Labem.

Kontaktní osoba

Josef Kučera - Majitel

Mobil: +420 603 481 140
E-mail: pepajana@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Przedsiębiorstwo RAMATECH Sp. z o.o. Hotel Eva ***

Hotel Eva se vyznačuje krásným okolím. Nachází se na břehu řeky Visly. V blízkosti se nachází přístav, který před lety pustil na Visle plavby, kajaků a Karola Wojtyly. K dispozici našim hostům jsme také Krakov Voda tramvaje a pronajmout kánoe. Po vodními atrakcemi vás zveme na večerní slavnost v zahradě. Budeme velmi rádi, vítám vás!

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.