• Detail firmy

Josef Kučera

Základní popis

Nabízíme vám celoroční ubytování v jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Prostorný apartmán se nachází v prvním patře zrekonstruované prvorepublikové vily. K dispozici máte celé jedno podlaží s vlastním vchodem.

Adresa

Rooseveltova 1428
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73585025
DIČ:  CZ7009153602
  • Služby

Výrobky, činnosti

Apartmán Kučerovi

Rádi bychom vám nabídli ubytování v našem rodinném apartmánu, který se nalézá v centru překrásného historického města - Dvůr Králové nad Labem.

Kontaktní osoba

Josef Kučera - Majitel

Mobil: +420 603 481 140
E-mail: pepajana@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!