• Detail firmy

Josef KŘÍŽ

Základní popis

Nabídka reklamních prací, velkoplošného tisku a řezané reklamy.

Adresa

třída Legií 488
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10296093
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Reklamy na fasády

Kontaktní údaje

E-mail: jos.kriz@seznam.cz
WWW: www.reklamykriz.cz

Kontaktní osoba

Josef Kříž - Majitel

Mobil: +420 775 601 427
Další firmy v oboru

Rejoice, s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji kvalitního sportovního oblečení pro muže, ženy i děti. Široký sortiment oděvních doplňků. Naše produkty poznáte podle loga kopretiny, které nechybí na žádném z našich produktů. Nakupovat můžete přes e-shop nebo v síti našich kamenných prodejen.

Ganymed - Zahrádka Lubomír

Naše vinotéka nabízí pestrý výběr kvalitních přívlastkových a archivních vín z celého světa. Sortiment vinotéky doplňují i vína oceněna na prestižních výstavách, nejen u nás, ale i v zahraničí. Prodáváme vína lahvová i sudová, spolupracujeme pouze s ověřenými partnery. V naší nabídce naleznete rovněž dárková balení vín. Kromě prodeje vína pořádáme také degustace vína s výkladem. Těšíme se na vás!

Karol Enhof

Naše společnost se věnuje výrobě městského mobiliáře, jako jsou např. autobusové čekárny, kiosky, parkové lavičky, stojany na kola, informační vývěsní tabule, úřední desky, nádoby na odpad, květináče, kontejnery apod. Nabízíme rovněž reklamní panely - světelné i nesvětelné, reklamní stojany, reklamní poutače atd. Vyrábíme pouze z kvalitních materiálů a spolupracujeme s osvědčenými partnery.