• Detail firmy

Josef Kraus

Základní popis

Firma vyrabi vyrobky ze dreva,prouti.Dale taky dvere okna,vrata a podlahy

Adresa

6.května 163
294 43 Čachovice

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40017079

Výrobky, činnosti

Dřevěná okna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 307 617
Mobil: +420 721 837 867
Fax: +420 326 307 617

Kontaktní osoba

Josef Kraus

Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

Václav Kaleja

Věnujeme se výrobě, výkupu, prodeji a opravám palet. Vyrábíme rovněž atypické palety. Díky použitému materiálu garantujeme, že naše palety splňují všechny předepsané normy. Nabízíme kvalitní palety za výhodné ceny, poskytujeme množstevní slevy. V případě zájmu Vám zajistíme i dopravu palet. Vaše nepotřebné palety vykoupíme a poškozené palety opravíme. Naší novinkou je výroba paletového nábytku.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.