• Detail firmy

Josef Krajča

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou a prodejem i montáží sklo-laminátových bazénů a příslušenství, jako jsou filtrace, zateplení bazénu, osvětlení, protiproudy, ohřev vody, UV lampy a automatické vysavače.

Adresa

Nová 343
691 27 Popice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13665332
DIČ:  CZ520301295
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba sklo-laminátových bazénů. Tyto bazény jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a patřičně atestovány.

Kontaktní údaje

E-mail: krajcamichal@centrum.cz

Kontaktní osoba

Josef Krajča - Majitel

Další firmy v oboru

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.