• Detail firmy

Josef Kořínek

Základní popis

Naše firma se specializuje na stavbu tzv. těžkých bazénů - zapuštěných bazénů z tvrzených polystyrénových tvárnic, s odolnou těžkou folií.

Adresa

Mirotická 954/7
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  17036020

Výrobky, činnosti

specializuje na stavbu tzv. těžkých bazénů

Naše firma se specializuje na stavbu tzv. těžkých bazénů - zapuštěných bazénů z tvrzených polystyrénových tvárnic, s odolnou těžkou folií.

Kontaktní osoba

Josef Kořínek - Jednatel

Mobil: +420 720 373 685
E-mail: bazeny@dry-sucho.cz
WWW: www.dry-sucho.cz
Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

OK POOL CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekci a výstavbu bazénů. Dodáváme bazénové technologie, bazénová čerpadla, bazénovou chemii a náhradní díly. Nabízíme pravidelný celoroční servisování bazénů. Poskytujeme odborné poradenství při provozu.