• Detail firmy

Josef Konečný

Základní popis

Provádíme stavby kachlových kamen a pizza pecí. Instalujeme teplovodní krbové vložky. Prodáváme kamna, krby a pece. Zajišťujeme veškeré kamnářské služby.

Adresa

Hvozdenská 104
763 11 Lužkovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68601107
DIČ:  CZ7309034117
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavba kachlových kamen.

Stavba kachlových kamen a hypokaustových staveb. Kachlová kamna bez cirkulace vzduchu. Stavba kachlových kamen včetně obložení keramikou, kamenem atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 866 112
E-mail: konecny@krbyzlin.cz
WWW: www.krbyzlin.cz

Kontaktní osoba

Josef Konečný - Majitel

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.