• Detail firmy

Josef Kašpar

Základní popis

Správa počítačových sítí, IT servis a podpora, prodej IT a kancelářské techniky.

Adresa

Nupaky 279
251 01 Nupaky

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67671225
  • Služby

Výrobky, činnosti

IT služby

Správa počítačových sítí, IT servis a podpora, prodej IT a kancelářské techniky.

Kontaktní údaje

WWW: www.fitcomputers.cz

Kontaktní osoba

Josef Kašpar - Majitel

Mobil: +420 608 860 830
E-mail: fitcomputers@fitcomputers.cz
Další firmy v oboru

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.