• Detail firmy

Josef Kadleček

Základní popis

penzion - ubytování v pokojích a apartmánech - vlastní parkoviště - zahrada se zahradním krbem - WIFI připojení k internetu

Adresa

Na Americe II 291
250 90 Nové Jirny

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12587419
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 345 393
E-mail: penzion@na-americe.cz
WWW: www.na-americe.cz

Kontaktní osoba

Josef Kadleček - Majitel

Telefon: +420 775 345 393

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.