• Detail firmy

Josef Kačkovský

Základní popis

Rekonstrukce domů, bytů, výstavba RD na klíč, zajištění projektové dokumentace, dodávka materiálů, autodoprava dodávkovým vozem, obkladačské práce, omítkářské práce, zámkové dlažby, fasády, malby, veškeré stavební práce.

Adresa

náměstí T. G. Masaryka 89/11
751 31 Lipník nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64662209
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba RD na klíč

Kontaktní osoba

Josef Kačkovský - Majitel

Telefon: 722 469 577
E-mail: josefkackovsky@seznam.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.