• Detail firmy

Josef Jeschke

Základní popis

Provádíme výškové a stavební práce horolezeckou technikou, malování reklam, zateplování a nátěry fasád, prořezávání a kácení stromů. Instalujeme reklamní banery, plachty, megaboardy. Vyrábíme a montujeme neonové reklamy. Půjčovna a montáž lešení

Adresa

Podolí u Brna 240
664 03 Podolí

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68620675
DIČ:  CZ7111213791

Výrobky, činnosti

instalace reklamních banerů, plachet a megaboardů

Kontaktní údaje

Mobil: 420 777 252 389
E-mail: jjozi@centrum.cz
E-mail: www.prace-ve-vyskach.info

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.